Jdi na obsah Jdi na menu
 


Takhle líbají fotbalová esa Švancara a Vozábal - Jazyky do hlavy...

29. 1. 2009

Takhle líbají fotbalová esa Švancara a Vozábal - Jazyky do hlavy...

Obrazek

Nefalšovaná chlapská láska, co víc může být? A co víc si může trenér přát, než když to v mančaftu klape a fotbalisté si herně i lidsky vyhoví? Jako v žižkovské Viktorce. Kamarádi PETR ŠVANCARA (31) a MARTIN VOZÁBAL (30) chtějí pro svůj klub zachránit ligu a jdou do jarní části ligy řádně nažhaveni.

Až tak, že mezi nimi prší žhavé polibky. Když se záložník Vozábal v neděli v zápase Tipsport ligy trefil, oslavil společně s útočníkem Švancarou po svém. Hubičkou. Ale pořádnou, pěkně po francouzsku. „Nechali jsme propuknout emoce. A chtěli jsme pobavit diváky,“ vysvětlil Petr Švancara, věčný fotbalový šprýmař.

V týmu to šlape, kabina je dobře naladěna, boje o záchranu musí dopadnout dobře. „Jdeme na to přes lásku. Ta vždycky zvítězí,“ hecoval Vozábal. Je stejný čtverák jako populární Švanci. Proto také vyprovokoval šokující líbačku. „Jen jsem vysunul jazyk a on mi ho zandal zpátky,“ upřesnil, jak kamaráda poceloval. „Asi se mu líbím, koukal po mně už ve sprše. Ale nemá šanci. Mám rodinu, v dubnu čekáme holčičku, jsem v tomhle směru normální,“ hájil se Švancara.

Za originální oslavy gólů už si vyslechl a vytrpěl své. Teď byl ale aktivnější Vozábal. „Že jsem na něj koukal ve sprše, to je fakt. A asi jsem se spletl. On totiž ve sprše vypadá docela jako ženská. Navíc byla zima, to se scvrkne všechno,“ práskl »Vozi«.

Vážně pak dodal, že rošťárnu s jazyky dělali hlavně pro fotografy. „Aby viděli, že spolu tým drží. A pak, s takovým hezkým klukem vám to ujede hned...“ chechtal se zase.