Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mercedes Benz Jihlava

(Plička Antonis, 18. 9. 2019 10:52)

Dobrý den, pane Švancaro,

dovoluji si Vás tímto oslovit s nabídkou marketingové spolupráce? Byl by z Vaši strany zájem se o podmínkách propagace pobavit?
Předem děkuji za odpověď
Plička Antonis
Ředitel společnosti
AUTO JIHLAVA s.r.o.
Autorizovaný servis Mercedes Benz
www.mercedesvysocina.cz
+420 770 149 150

host na fotbalovém turnaji

(Boris Kováč, 20. 4. 2017 14:33)

Dobrý den Petře,
chtěl bych se zeptat,zda by jste neměl zájem přijet jako host na mezinárodní žákovský turnaj do Hostinného? Je 24.6.-25.6.2017. Pokud by bylo o čem jednat ,zaslal bych konkrétní informace. Ale i tak posílám odkaz : www.fotbalplechac.cz
S pozdravem Boris Kováč Tatran Hostinné

komentování

(J. Urban, 12. 10. 2016 19:22)

Dobrý den, pane Švancaro. Působíte jako spolu komentátor ČT. Neustále během přenosu žvaníte. Člověk se ani nemůže soustředit na hru. Vypínám proto zvuk. Asi uznáte, že bez zvuku to není ono. Jak by vám bylo, kdybyste seděl v hledišti a za vámi někdo neustále kafral. Snad by pomohlo, že TV není žádné rádio a že divák TV má také oči a nepotřebuje neustále poslouchat vaše rádoby komentáře. To vše řekněte před zápasem, během přestávky, nebo po utkání. Vím, chcete si zasloužit žold, ale méně je většinou více. J. Urban

Běžíme pro Nikýska

(Jaroslav Brumla, 6. 6. 2016 10:15)

Dobrý den,
chtěl bych Vás oslovit jako spoluorganizátor charitativní akce Běh pro Nikýska, která se koná 27.8.2016 v Březině u Brna od 14h.
Na Akci bude běh - dva okruhy, kulturní program - Sigma pumpa, Reptie skupina, Silák Franta, Integrovaný záchranný systém JMK, pravděpodobně rádio Krokodýl (Petrov), tisk Brněnský deník, Blanenský deník ......
Máte možnost přispět do tomboly, dárkový poukaz nebo jiný dárek, která bude probíhat celý den a výtěžek jde zcela na konto postiženého kluka - https://www.facebook.com/Taky-budu-chodit-28005016112010-1566564243617758/?fref=nf

Rádi bychom Vás přivítali na akci a případně s Vámi pro děti připravili show.
Děkuji za informaci a kontakt.

Přeji příjemný den.


Jaroslav Brumla
tel.: 777 554 295

Pes na davových akcích pro lidi

(Mirka, 11. 5. 2016 9:56)

Dobrý den, od pana Doležala jsem se dověděla, že na akci 5.6.2016 budou vpouštěni psi.To fakt myslíte vážně??? A co tolik zdůrazňovaná bezpečnost??? I pes může být nástrojem ohrožení ostatních!!!
A proč by tam mohl být vpuštěn jen pes, proč ne třeba milovaný pták nebo milovaný had?Myslíte si, že zvířata patří do davu na takové masové akce.
Navíc psi vyměšují a kdo v tom pak má šlapat. Ne každý majitel se chová ohleduplně.A mnoho lidí se v blízkosti cizích psů bojí a je jim nepříjemné, že se jim pletou pod nohy a nemají košík. Čoklaři nečoklaři je něco jako kuřáci nekuřáci.V areálu zakážete kouření, ale že tam bude nasráno a vše omočeno od psů vám nevadí? Myslíte si, že opivněný majitel, který nebude mít pod kontrolou sám sebe, bude mít pod kontrolou svého psa?
A už vůbec si neumím představit, že by bylo nutné areál rychle evakuovat. Umíte si představit, jak lidé přes ty psy padají a ušlapou se?
Děkuji za odpověď.M.Novotná

Pozdrav a prosba

(Martin Hatala, 8. 4. 2016 21:59)

Vážený pane Petře...
S politováním jsem zjistil až pozdě, že jste milovníkem nízkoúrovňové kopané. O tom mi totiž nedávno vyšla snad humorná knížka o pralesním fotbale: Martin Hattala - Čekání na gól www.kniznieshop.cz
Na její titulní stránce jsou tři naprosto skvělí fotbalisté, včetně mě a Tondy Panenky i trenér a hráč tč. posledního mužstva IV. třídy Přeloučska.
Ale k věci: Byl bych velmi rád, kdybyste projevil zájem (určitě už bez těch dvou pralesních šašků) o zvěčnění Vašeho fota na druhém díle této knihy. Napsal jsem i na Váš kemp, tam je text podrobnější.
Děkuji velmi a s fotbalovým pozdravem se loučí MH.

Názor na p.Procházku z Plzně

(Milan, 2. 10. 2015 9:37)

Vážený Petře.vážím si vašich komentářů v průběhu zápasů.Vaše hodnocení přesně vystihuje dění na hřišti.Moc bych si přál,aby Vaše snaha o nový stadion u nás v Brně se co nejdříve uskutečnila a v mém seniorském věku i já sám se dočkal.A nyní k zápasům Plzně a národního mužstva.Nechápu,co je mezi p.Vrbou a p.Procházkem.Pan Procházka je nejslabším hráčem Plzně a nepatří ani do první ligy.Blíží se ME a je nutné na tohoto hráče upozornit.Na hřišti se chová jako organizátor,ale je zcela mimo-ani rozkládání rukama nepomáhá.Nedivím se,že p.Hubník raději odešel.P,Procházka se bojí přímé střele,otáčí se na jedné noze-nejde proti střele a snadno je obehrán-Jak v reprezentaci,tak i ve včerejším zápase se to jenom potvrzuje.Píši právě Vám,snažil jsem se na tohoto hráče několikrát upozornit,ale bezvýsledně.Na ME přece nemůže být nominován.Pokud to nevidí p.Vrba,pochybuji o jeho zásluhách.Ještě jednou se omlouvám a prosím z Vaší pozice o nějaký zásach.Jinak přeji hodně zdraví a radosti s fotbalu,i třeba v Blansku.Zdraví Milan.

nově otevřená restaurace v Buhunicích

(Toufarová, 1. 10. 2015 15:55)

Dobrý den,
jsem bývalou starostkou MČ Brno - Bohunice. Ráda jsem přivítala nově otevřenou restauraci na ul. Čeňka Růžičky. Nápad je originální a dobrý a na první pohled zařízení vypadá lákavě. Moje první náštěva mě ovšem šokovala.
Na menu losos se zeleninou . Zeleninu někdo vymáchal v oleji a o olivovém oleji se nedá ani mluvit, vinný lístek jste k rybě asi zapomněli.
Chápu, je to , pivní restaurace. Najít v zeleninové polévce , která je mrkvová ,drát, mě taky nedojalo. Že servítky neobsluhují, to chápu, když jsme tam byli sami. Ale protože se mi přihodilo v životě přebírat několik staveb , tak naprosto nechápu, proč jsou špatně vymalovány hnědé i bílé stěny /možná záměr/ totéž se týká umytí venkovních skel, a obklady na záchodě jsou od barvy a od omídky a na to mi servídka odpověděla, že to uklizečka uklidí /bohužel otevřeno je už týden./ Obrazovky jsou dopaplané a bohužel si myslím , že celé prostředí není moc vábné. Je mi to líto, neboť jste si v brně udělal dobrou reputaci, tak bych Vás tímto chtěla poprosit , aby jste se v restauraci v Bohunicích na ul Čeňka Růžičky, pokusil některé věci zlepšit. I když jste tu restauraci někomu pronajal . Možná , by to bylo kuprospěchu všem.Děkuji
Toufarová Ivana
toufarovaivana@seznam.cz

Brno - Zdravé město

(Turistické informační centrum-Stará radnice, 4. 9. 2015 9:19)

Vážený pane Švancaro,3.10.2015 pořádáme pro děti na nádvoří Staré radnice v rámci akce Brno - zdravé město zábavnou soutěž jednak v koulení kola a také budou hledat QR kódy o pověstech Staré radnice. Chtěla jsem Vás moc poprosit, zda byste si neudělal i s Vašimi dětmi výstup na vyhlídkovou věž Staré radnice, nazveme to výstup s významnou osobrností" a odměnil děti, které budou soutěžit na Staré radnici soutěžit.
Moc děkuji za Váš čas a odpověď. Ivona Sedláková TICmB

Nový stadion

(chose, 3. 7. 2015 8:32)

Čau peto,rozlučka byla super, co se týká stadionu určitě by si Brno zasloužilo nový ale ne na úkor toho krásnýho starýho,jsem názoru ho nechat a opravit i když nevím kolik by to spolklo financí ale je neskutečný jak z něho dýchá ta stará atmosféra

Vrácení peněz za lístky

(Milan, 29. 6. 2015 17:25)

Dobrý den,
kde se budou vracet peníze za vstupenky těm,kteří platné vstupenky na rozlučku měli a přesto nebyli vpuštěni,i když došli 15:10 hod...
Děkuji za odpověď Milan
P.S.: pánové u vchodu říkali,že se peníze za nepoužité lístky budou vracet,tak snad nelhali

Knížečka

(Pavel PALUSKA, 25. 6. 2015 22:01)

Zdravím Tě Petře,
Chtěl jsem se tě optat, zda-li by jsi mne mohl dát vědět, kdy budeš v Praze. Chtěl bych se s Tebou setkat a předat Ti knížečku, kterou jsem vytvořil z mých fotografií pořízených z domácích utkání FK Králův Dvůr za který jsi ještě nedávno hrál. Jednu knížečku bych ti chtěl věnovat a druhou pro mne bych si chtěl nechat od Tebe podepsat. Jelikož jsi doopravdy pan FOTBALISTA. Díky Pavel Paluska 603378307 neb berden@email.cz

Brno

(R, 24. 6. 2015 20:31)

Díky Petře. Jsem po dlouhé době zase hrdej na to že jsem Brňák. A to díky zmrtvýchvstání Lužánek. Doufám, že to bude pokračovat. A že to nebude jen nostalgické vzpomínání. Je to krása.
Díky
R

Rozlúčka 27.6. na Zbrojovce - společně s Milanem Barošem

(Ivan Benda, Brno, 17. 6. 2015 16:36)

Dobrý den pane Švancaro !

Snad toto adresuji správně, aby se Vám to dostalo do rukou ještě před
tou rozlúčkou na Zbrojovce !!?
Právě jsem dočetl článek pana Babičky v Metru o Vaší rozlúčce a napad-
lo mně obrátit se "přímo na kováře, ne na nějakého kováříčka" ((-:

V článku je zmíněna taky účast (m.j.) Pavla Horvátha, Jiřího Štajnera
a MILANA BAROŠE .

Jsem přesvědčen, žeby si Milan Baroš na této Vaší akci zasloužil nějaké
"speciální" uvítání a DIVÁCI BY TO dle mně URČITĚ VŘELE KVITOVALI,
pokud byste Vy, pane Švancaro, případně i další, zdůraznili
TEN SPROSTÝ VYHAZOV Milana Baroše Z BANÍKU OSTRAVA za to,
že nazval žumpou to, kam až dospěly poměry v českém fotbalu .

Ve více směrech a oblastech najdeme v "našem" českém Absurdistánu
obdobu vyhazovu vrcholového pracovníka ministerstva životního pro-
středí poté, co nespolupracoval s tamějšími korupčníky.
Tato situace se nelepší a "kauza Baroš" je toho jen dalším důkazem .

S pozdravem,
Benda Ivan, Brno .

Díky

(Milan, 23. 6. 2015 13:59)

Zmrtvýchvstání Lužánek je zázrak. Ale zázraky se dějí. Ať se znovu vrátí 70. léta, kdy Zbrojovka a Kometa vládly, a my se mačkali na nabitých tribunách. Švanci vydrž, ať znovu omládnem... Pomůžou Ti mraky lidí :-)

Rekonstrukce stadionu

(Ivan Kocourek, 10. 6. 2015 17:39)

Petře, nový stadion by si Brno opravdu a historicky zasloužilo. V tomto jsem připraven pomoci. Lépe než cokoli psát, posílám odkaz na svůj firemní web ikoinvest.cz, kde jsem již obdobné projekty řešil. V případě zájmu je tam uveden i kontakt. ik

Stadion Luzanky

(Jiří Novotný. Brno, 5. 3. 2015 20:15)

Dobrý večer Petře, patřím ke starší generaci, ktera chodila za Luzanky ještě na 2.ligu (1971).Moc Vas fandím.27.cerven by ale neměl byt konec.Co takhle nadace Zbrojov.
sobe.Byl bych mezi prvními, který by přispěl.Pekny večer. Jiří


G

Zbrojováci nevymřeli,pouze spí.

(P.Kičin, 26. 2. 2015 10:33)

Jsem dlouholetý fanda Zbrojovky.Od začátku 70 let.Zůčastňoval jsem se pravidelně návštěv utkání Zbrojovky cca-20let.Po přestěhování Zbrojovky na Vodovu jsem přestal na utkání docházet.Přes celé Brno je to skoro 1,5 hodiny.
Jedna otázka na Petra.
KDY BUDE DALŠÍ BRIGÁDA NA NAŠEM ZAROSTLÉM FOTBALOVÉM STÁNKU?
Dojde nás víc.Zbrojovka do toho!!!!!

Petře díky za všechno

(Karel Hokl, 4. 6. 2013 20:14)

Si nejlepší hráč flinty společně se Zavadilem. Chci ti jen poděkovat a zeptat se proč tě propustily? Díky za odpověd'.

Re: Petře díky za všechno

(Petr Boldi, 21. 10. 2013 19:01)

Protože se nepohodli s Trenérem , tak šel do Příbramy :D


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »