Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petr Švancara: Divadlo bude!

13. 5. 2007

Petr Švancara: Divadlo bude!

Nedělní dopoledne hodně napoví, kdo příští sezonu vystřídá propadlíky z první fotbalové ligy. Lídr druhé ligy Viktorka Žižkov totiž hostí svého nejbližšího pronásledovatele – HFK Olomouc (10.15).

„Po pátečním zaváhání Jihlavy cítíme obrovskou šanci! Když vyhrajeme teď a příště ve Vítkovicích, tak bude hotovo a můžeme měsíc jen slavit,“ říká s nadsázkou Petr Švancara, kterého zvolili žižkovští fanoušci Hráčem dubna.
Několikáté selhání týmu z Vysočiny exslávistického útočníka šokovalo. „Jihlava je pro mě velký zklamání!“ tuší Švancara, který v boji o další postupové místo věří spíše Bohemians 1905.

Právě výteční fanoušci klokanů by dnes mohli podpořit Viktoriány. „Slyšel jsem, že se něco dávalo dohromady po internetu. HFK je teď největší konkurent Bohemky a nebylo by špatný, kdyby nám přišli fandit i lidi z Vršovic,“ říká žižkovský šoumen proslavený bláznivými oslavami vstřelených branek. „Mám toho připravenýho hodně, co můžu lidem ukázat, když se zase trefím,“ slibuje další divadlo Švancara.

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář