Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbalista Švancara dostal Žilkovou na malý penis!

15. 11. 2008

Fotbalista Švancara dostal Žilkovou na malý penis!

 

Moderátorku Žilkovou žižkovský útočník nezaskočil.

Moderátorku Žilkovou žižkovský útočník nezaskočil.
 

PRAHA - Pořádně se zviditelní! Žižkovský Petr Švancara zítra ovládne televizní obrazovku. Fotbalový útočník se nejprve objeví v přímém přenosu na kanále ČT 4, který bude vysílat ligový souboj jeho Viktorie Žižkov na Slavii, a krátce poté vykoukne na diváky z Primy, kde ze záznamu poběží hráčovo účinkování v talk show Veroniky Žilkové "Pustit žilou". "Bude to takový televizní večer s Petrem Švancarou," culí se šprýmař.

Diváky, kteří byli na natáčení pořadu Pustit žilou v Činoherním klubu, Švancara svým humorem nadchnul. "Jen jsem otevřel pusu, tak se všichni i s moderátorkou Veronikou Žilkovou zajíkali smíchy. Byl bych ale rád, kdybych lidi bavil i předtím na ČT 4, a to fotbalem," narážel na derby se Slavií, kterou Viktorka na jaře na Strahově porazila 3:0 a Švancara bývalý klub odrovnal třetím gólem. "Bylo by super to zopakovat."

Pokud fotbalistovi nevyjde zápas, lidi zaručeně dostane do varu při talk show ve 22.15. "Paní Žilkovou dostala moje hláška, že mám nejmenší penis v lize, a proto se v týmu chodím sprchovat poslední, protože se stydím," tvrdí hráč, který se nebojí reakce své manželky Lucie. "Vždyť to byla ona, která mi naznačila, že moje výbava není nic moc. Ale tím, že doma myji nádobí a dívám se s ní na Ordinaci v růžové zahradě, tak mám plusové body," směje se Švancara, jehož herečka Žilková okouzlila. "Je to sympatická dáma a profesionálka. Přesto jsem ji svými hláškami často vykolejil," uznává rodilý Brňák, kterému pořad nahraje otec.

 

Švancara baví diváky na stadionu i v divadle.